Підшипник 8100 кульковий упорний, 51100
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119933 |
| Каталожний номер | 8100/51100 |
| Артикул без символів | 8100 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Висота B (мм) | 9 мм |
| Висота | 9 |
| Внутрішній діаметр. | 10 |
| Зовнішній діаметр | 24 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 10 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 24 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,36 ₴



