
Гальмівні диски Daewoo Nubira, передні, з перфорацією, насічками, 2шт.
1 884,41 ₴
- В наявності
- Код: 96286933 GL
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні диски для Деу Нубіри, передні, з перфорацією, насічками та антикорозійним покриттям GRAPHITE Line, компл. 2шт
Ціна за комплект з 2-х дисків.
ОЕ: 96286933
Гальмівні диски з перфорацією та насічками підходять для водіїв:
- зі спортивним стилем їзди, і в цьому випадку перфорація і насічки зменшують ймовірність перегріву диска, і знижують на 15-20% гальмівний шлях автомобіля;
- а також для тих хто любить зробити свій автомобіль красивим і естетичним.
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96286933 GL |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Lacetti |
| Марка | Chevrolet |
| Артикул без символів | 96286933GL |
| Вага (кг) | 9 |
| Каталожний номер | 96286933/96300035/96312559 |
| Код | 128688 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 884,41 ₴

