
Підшипник 42205 КПП ВАЗ 2108-2109, 2110-2112, 2113-2115, Калина 1117-1119, Пріора 2170-2172 вал первинний, передня опора, NJ205
85,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 42205
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 42205 КПП ВАЗ 2108-2109, 2110-2112, 2113-2115, Калина 1117-1119, Пріора 2170-2172 вал первинний, передня опора, NJ205
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2111, 2115, 2112, 2114, Калина, 1117, 1118, 1119, 2108, 2109, 21099, 2110, 2113 |
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120225 |
| Каталожний номер | 2108-1701031/42205/NJ205 |
| Артикул без символів | 42205 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85,10 ₴


