
Підшипник 102409 М мосту заднього та середнього КамАЗ 4310-5320, 5410-5425, NCL409
358,26 ₴
- В наявності
- Код: 102409 М
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 102409 М мосту заднього та середнього КамАЗ 4310-5320, 5410-5425, NCL409
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою корзини на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Сумісність з моделлю | 5320, 5410, 4310 |
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | КамАЗ 102409 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119881 |
| Каталожний номер | 102409/NCL409/NCL409V |
| Артикул без символів | 102409М |
| Вага (кг) | 1,77 |
| Висота B (мм) | 29 мм |
| Висота | 29 |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Зовнішній діаметр | 120 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358,26 ₴


