
Гальмівний диск ВАЗ 2110-12, Богдан, d239mm, r13, вентильований, 1шт.
729 ₴
- В наявності
- Код: 2110-3501070
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній для ВАЗ 2110-12, Богдан, d239mm, r13 (вент.), 1шт
ОЕ: 2110-3501070
Найчастіше застосовується на ВАЗ 2110 з 8-ми клапанним двигуном 1.5.
Ціна за 1 (один) диск.
Також може застосовуватися при модернізації гальмівної системи ВАЗ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115.
OEM автозапчастини від європейських і азіатських заводів з якістю оригіналу.
Всі виробництва сертифіковані відповідно до світових стандартів якості.
Звертайтеся. Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2110-3501070 |
| Виробник | OEM |
| Діаметр диска | 239 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 2110 |
| Марка | ВАЗ |
| Артикул без символів | 21103501070 |
| Вага (кг) | 4 |
| Каталожний номер | 21100-3501070/2110-3501070 |
| Код | 128572 |
| Партія продажів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴

