
Підшипник 7216 моста, передній, середній, задній, та маточини КамАЗ 4307-4310, 5315-5325, ЗІЛ-131, 30216
288,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 7216
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 7216 моста, передній, середній, задній, та маточини КамАЗ 4307-4310, 5315-5325, ЗІЛ-131, 30216
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ЗІЛ, КАМАЗ |
| Сумісність з моделлю | 131, 4310 |
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | ЗИЛ 30216 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120367 |
| Каталожний номер | 7216/30216 |
| Артикул без символів | 7216 |
| Вага (кг) | 1,65 |
| Висота B (мм) | 26 мм |
| Висота | 26 |
| Внутрішній діаметр. | 80 |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,12 ₴


