
Сальник 55-80-10 TC, NBR
20,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 055-80-10 TC
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 55-80-10 TC, NBR
Сальники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
NBR – матеріал, що має чудову стійкість до стирання та рідин на нафтовій основі. 80% сальників загального призначення виготовляються саме з NBR.
Сальники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Сальники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
- Для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120720 |
| Каталожний номер | 55-80-10/55*80*10/55*80*10-2.2/53-1005034/79036167/55x80x10/55х80х10 |
| Артикул без символів | 0558010TC |
| Вага (кг) | 0,041 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Висота | 10 |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Сальники |
| Ширина (W) | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,96 ₴



