
Підшипник LM67048/10 роликовий конічний JD8187/JD8225
96,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM67048/10
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник LM67048/10 роликовий конічний JD8187/JD8225
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 119753 |
| Каталожний номер | LM67048/LM67010/7906/JD8187/JD8225 |
| Артикул без символів | LM6704810 |
| Вага (кг) | 0,179 |
| Висота B (мм) | 16,764мм |
| Висота | 16,76 |
| Внутрішній діаметр. | 31,75 |
| Зовнішній діаметр | 59,131 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 31,75 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 59,131мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,26 ₴


