
Підшипник 27308 моста переднього та заднього ГАЗ 3301-3309, 52-53, 66, ЗІЛ 131 шестерня ведуча, передня опора
225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 27308/P6
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 27308 моста переднього та заднього ГАЗ 3301-3309, 52-53, 66, ЗІЛ 131 шестерня ведуча, передня опора
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою корзини на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ГАЗ, ЗІЛ |
| Сумісність з моделлю | 3302, 52, 3303, 53, 3307, 3309, 131, 3308 |
| Виробник | ASR |
| Кросс-номери | GAZ 27308; ЗИЛ 27308 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код | 120304 |
| Каталожний номер | 27308/31308/53-2402025 |
| Артикул без символів | 27308P6 |
| Вага (кг) | 0,725 |
| Висота B (мм) | 25,25 мм |
| Висота | 25,25 |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴


