
BMW 3 E46, Z4 E85, E86, d 325mm, Передній гальмівний диск з перфорацією та насічками
3 945 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT2911GLT5
+380 (67) 006-87-78
- +380 (66) 706-65-11
- +380 (99) 556-88-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівний диск передній для BMW 3 E46, Z4 E85, E86, d 325mm, вентильований з перфорацією та насічками
Розмір диска складає 325 х 53 мм.
ОЕ: 1166071, 34101166071, 34116769305, 34116855156, 34116864047, 6769305, 6855156, 6864047
Гальмівний диск передній Лев/Правий BMW 3 (E46), Z4 (E85), Z4 (E86) 2.5/3.0/3.0D 10.99-08.08
Ціна за 1шт. Продаються в парі та вартість відповідно.
Диск оснащений перфорацією, слотуванням та графітовим покриттям, що сприяє ефективному відводу тепла, газів та бруду з гальмівної поверхні, покращуючи гальмівні характеристики на 15-25%. Кожен диск проходить цифрову обробку та балансування на високоточному обладнанні, що унеможливлює вібрацію при гальмуванні та продовжує термін служби інших деталей гальмівної системи та ступичного вузла. Інноваційне антикорозійне покриття Graphite Line захищає диск від іржі.
<Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Z4 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | З насічками |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 325 мм |
| Виробник | Rotinger |
| Товщина | 25 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | RT2911GLT5 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 325 мм |
| Кросс-номери | 1166071, 34101166071, 34116769305, 34116855156, 34116864047, 6769305, 6855156, 6864047 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Діаметр маточини | 174 мм |
| Висота | 52.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Модель | 3-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 945 ₴

